Yuvarlatılmış Dikdörtgen: anasayfa
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: hakkımızda
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: çam atığı nedir
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: referanslarımız
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: ürünlerimiz
Yuvarlatılmış Dikdörtgen: bize ulaşın

Çam Atığı, çöpe gitmemesi gereken çok değerli ve doğal bir malzemedir. Çam ağacından üretilen çam talaşı ve çam cipsi, özellikle kanatlı hayvan yetiştiriciliğinde altlık olarak kullanılmaktadır.

 

Firmamızın ürünleri, ülkemizin dünyadaki önemli çam ağacı ormanlarına ve son derece kaliteli çam ağaçlarına sahip olması nedeniyle, çam ürünleri kullanan ülkeler/firmalar tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.

 

Kötü kalitedeki veya yabancı maddeyle karışık malzemeli çam ürünleri, kümes hayvanlarında hastalıklara ve çoğunlukla da ölümlere neden olmakta, böylece üreticilerini ekonomik kayıplara uğratmaktadır.

 

Çam ağacının doğal kokusu nedeniyle kaliteli çam ağacından, düzgün şekilde elde edilen talaş ve cipsler, altlık olarak kullanıldıkları kümes hayvanları tarafından yem olarak algılanmamakta ve asla yenmemektedir.

 

Çam ürünlerinin her birinin nem, partikül ebadı ve ağırlığı, şekli, vb özellikleri, kullanılacakları ortama göre değişiklik göstermektedir.

 

Ürünlerimiz, alıcı tarafından talep edilen özelliklerde üretilmekte, özel torbalar kullanılarak ambalajlanmakta, içinde kesinlikle yabancı veya zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır.

 

Kaliteli çam ağacından elde edilen tüm ürünlerimize sonuna kadar kefiliz.